LETOS NA JAŘE JSME DALI DOHROMADY SEŠLOST MUZIKANTŮ (NE ŽE BYCHOM BYLI TAK SEŠLÍ ☺ ALE ŽE SE SPOLU SCHÁZÍME !!!) S CÍLEM VĚNOVAT SE VZPOMÍNKÁM NA PŘEROVSKÉ HUDEBNÍ OSOBNOSTI 60. A 70. LET MINULÉHO STOLETÍ, TEDY PAVLA NOVÁKA, JARDU WYKRENTA A S NIMI SOUVISEJÍCÍ KAPELY VOX A SYNKOPU.

Revox001NA SVÝCH VYSTOUPENÍCH CHCEME PŘEDEVŠÍM PŘIPOMÍNAT  PUBLIKU V PŘEROVĚ A POKUD MOŽNO I MIMO PŘEROV, JEJICH NEJPROSLULEJŠÍ ŠLÁGRY, KTERÉ KDYSI TAK PROSLAVILY   NAŠE PROVINČNÍ MĚSTEČKO, ZNÁMÉ DO TÉ DOBY JEN JAKO VÝZNAMNÝ ŽELEZNIČNÍ UZEL, SÍDLO CHEMIČKY, STROJÍREN A MEOPTY.

POSTUPNĚ   DOPLŇUJEME REPERTOÁR O PODLE  NAŠEHO NÁZORU NEJLEPŠÍ SKLADBY, KTERÉ BYLY V 60. A 70. LETECH ŠÍŘENY ÉTEREM, JAK U NÁS V REPUBLICE ,TAK VE SVĚTĚ. JDE NÁM TEDY O VZPOMÍNKY NA ŽIJÍCÍ A V MNOHA PŘÍPADECH BOHUŽEL JIŽ ZESNULÉ IKONY TÉ DOBY. MÁME SPOLEČNĚ ZA TO, ŽE TO BYLA TA NEJKRÁSNĚJŠÍ DOBA JAK V MUZICE, TAK V KULTUŘE VŮBEC. CHCEME SE POSTARAT O

TO, ABY SE NA TU ÉRU NEZAPOMÍNALO A ABY SI POSTUPEM ČASU TUTO MUZIKU, KTEROU NAŠE MEDIA DNES PREZENTUJÍ SPÍŠ JEN VYJÍMEČNĚ, ZAMILOVALI I DNEŠNÍ MLAĎOŠI.

KAPELA SE ZAČALA FORMOVAT NĚKDY V KVĚTNU 2014  A PO DROBNÝCH OBMĚNÁCH SESTAVY

BYLO ZAČÁTKEM SRPNA VŠE PERSONÁLNĚ DOLADĚNO A TAK JSME TADY :

KAPELA RE-VOX =  V NÁZVU JSME VYUŽILI  ANGLICKOU PŘEDPONU RE - (REMAKE, RECOLL, REVISITED, REFRESH,RETURN,REMASTERED,RETRO …) PŘENESENÝ VÝZNAM    ( VZPOMÍNKA,PŘEPRACOVÁNÍ, NÁVRAT, OŽIVENÍ…) A VOX , JAKO JEDEN ZE SYMBOLŮ TĚCH ZMÍNĚNÝCH 60. A 70. LET V PŘEROVĚ

PŮVODNĚ SE MĚLA KAPELA JMENOVAT DEJA VU, ALE SOUČASNÝ NÁZEV NÁM PŘIPADÁ TAK NĚJAK LOKÁLNĚ TREFNĚJŠÍ.

MIMO TO,  „ REVOX“ –  JE NEBO SPÍŠ BYLA KDYSI PROSLULÁ ZNAČKA  KVALITNÍCH ZÁZNAMOVÝCH ZAŘÍZENÍ A  I MY SE CHCEME PREZENTOVAT KVALITOU.